Radiofrekwencja mikroigłowa

 

Radiofrekwencja mikroigłowa 3D

Ujędrnienie i odmłodzenie skóry przy jednoczesnym likwidowaniu śladów po leczeniu trądziku? Umożliwia to zabieg igłowego termoliftingu RF.To technologiczny przełom i światowa nowość w odmładzaniu twarzy. Frakcyjny igłowy termolifting to innowacyjne połączenie trzech rodzajów technologii w jednym urządzeniu. Są to fale radiowe, laser frakcyjny i mikronakłuwanie.

Urządzenie służące do igłowego termoliftingu RF posiada głowicę wyposażoną w 25 mikroigieł. Po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,5 mm igły są podgrzewane na całej długości. Dzięki temu podgrzaniu ulega nie tylko na skórek, ale i głębsze warstwy skóry. Zastosowanie radiofrekwencji mikroigłowej pozwala na precyzyjne określenie miejsca i głębokości, do której trzeba dotrzeć. Zabieg igłowego termoliftingu RF jest bardzo bezpieczny.

Efekty igłowego termoliftingu RF

Efekty igłowego termoliftingu RF można podzielić na te, które są widoczne natychmiast, jak i takie, które uaktywniają się w późniejszym czasie.Przy pierwszym zabiegu wyjaśniamy i przedstawiamy w sposób przystępny wszystkie możliwe efekty igłowego termoliftingu, czy to w zakresie niwelacji zmarszczek i rozstępów czy przy modelowaniu owalu twarzy. Bezpośrednio po zabiegu obkurczają się włókna kolagenowe, co powoduje większe napięcie skóry. Jednak do 3 miesięcy po zabiegu powstają nowe włókna kolagenowe, co powoduje ujędrnienie skóry i wypełnia drobne zmarszczki. Aby uzyskać długotrwały efekt, zaleca się powtórzenie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Dzięki igłowemu termoliftingowi RF można wymodelować owal twarzy, który z wiekiem traci swój kształt. Dzięki temu zabiegowi poprawia się gęstość skóry i jest ona bardziej napięta.

Odbudowana skóra jest znacznie gładsza, zregenerowana i pozbawiona szpecących pozostałości po trądzikowych zmianach. Przy leczeniu trądziku nie powinno się zaniedbywać stanu skóry.

Igłowy termolifting RF to doskonały zabieg na pozbycie się szpecących blizn (również potrądzikowych) i przebarwień skóry.

Bezpieczny zabieg igłowego termoliftingu RF  z pewnością w znaczący sposób poprawi stan skóry i wymodeluje owal twarzy.

Zabieg igłowego termoliftingu RF pomaga zlikwidować rozstępy, także te powstałe w czasie ciąży. Znakomite efekty uzyskamy również stosując igłowy termolifting RF w leczeniu nadpotliwości.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Wyjaśnimy dokładnie, na czym polega zabieg igłowego termoliftingu RF i w jaki sposób może pomóc w likwidacji zmarszczek i rozstępów.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

- Lifting i podniesienie owalu twarzy

- Redukcja zmarszczek i głębokich bruzd

- Wiotka skóra wokół oczu (worki pod oczami)

- Usuwanie rozstępów (uda, pośladki, brzuch, piersi, ramiona, łydki…)
- Usuwanie blizn potrądzikowych

- Ujędrnianie i zagęszczanie skóry ( twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion, okolic nad kolanami)

- Leczenie nadpotliwości