Masaże

 
Katarzyna Półbrat
 

Masażystka, dietetyk, nauczyciel, niebawem fizjoterapeutka

 

Mówi się, że jeśli kochasz to co robisz, to nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia…

Z czystym sumieniem mogę to twierdzenie przypisać mojej osobie. Od zawsze moją drogę zawodową wiodłam w kierunku zdrowego trybu życia, czyli tego, co najbardziej mnie fascynuje! Kilka lat temu kiedy po raz pierwszy spróbowałam przygody z masażem i dietetyką stwierdziłam, że to jest to, co sprawia mi ogromną przyjemność. Kiedy ową przygodę zaczęłam wzbogacać w coraz większą ilość zadowolonych i przepełnionych wdzięcznością pacjentów poczułam, że to jest to, co chcę w życiu robić! Nie ma dla mnie nic bardziej satysfakcjonującego, jak obserwacja postępów terapeutycznych osób, które mi zaufały.

Gabinet Masażu i Dobrej Diety RENOVita najpierw był tylko marzeniem… Jak się okazuje jestem kolejnym przykładem, że marzenia się spełniają! Wielka wiara we własne możliwości, zdobyte doświadczenie, zamiłowanie do wyuczonych zawodów oraz ogromna motywacja ze strony najbliższych i pacjentów, stały się siłą napędową do stworzenia miejsca, w którym sama czuję się wspaniale i mam nadzieję, że i moi pacjenci poczują się wyjątkowo.

Moją misją jest indywidualna kompleksowa opieka nad każdym pacjentem! Z tego względu stale poszerzam swoje kwalifikacje, niebawem zostanę licencjonowaną fizjoterapeutką na kierunku fizjoterapia w WSEiT w Szczecinie. Jestem już absolwentką 2-letniego kierunku Technik Masażysta w ZCKZiU, 5-letniego kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalizacją Żywienie Człowieka w ZUT oraz 1,5-rocznych studiów podyplomowych przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych na US w Szczecinie.

Serdecznie zapraszam!